KURUMSAL


HAKKIMIZDA

Mopas, 1999 yılından beri endüstriyel soğutma, et, tavuk, balık işleme ve paketleme tesisleri, hızlı soğutma, şoklama vb. proses odaları ve prefabrik panel soğuk depolama tesisleri konusunda uzmanlaşmış bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır. Müşterileri için, proje aşamasından tesisin işletmeye alınması aşamasına kadarki her detayında ve her aşamasında çözüm ortağı olmuştur.
Yatırımlarınız bizim için değerlidir. Bu yüzden projenizin ihtiyaçlarınızı tam karşılaması, kalite ve teknik standartların evrensel normlara uygunluğu, düşük enerji sarfiyatı, ergonomi ve hijyen standartlarının sağlanması, izlenebilirlik, görsel güzellik ve yüksek işçilik kalitesi bizim vazgeçilmez değerlerimizdir.

 • Misyon

  Soğutma, Mutfak, Market, Pastane, Kasap, Şarküteri, Manav, Dizayn ve Proje   sektöründe lider firmalarla beraber siz değerli müşterilerimize kaliteyi ve ekonomiyi sunarak işletmenizde verimliliği ön plana çıkarmak.

  Güvenilir, yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek

  Soğuk hava deposu yapımında kullanmış olduğumuz cihazlarımız, soğuk oda panellerimiz ve soğuk oda kapılarımız da maksimum verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayarak müşterilerimize üst düzey kalite sunmak.

  Ulusal ve uluslararası projeleri gerçekleştirerek, giderek güçlenen ithalat ve ihracat potansiyeliyle, yasa ve standartlar çercevesinde en güvenli ve kaliteli şekilde dünyada artan taze gıda ihtiyacını karşılayan tesisleri tamamlamaktır.

  Daima çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerji tüketimli hizmetler sunmak.

 • Vizyon

  Kalite,yenilikçi ve analitik yapımızla sektörde bilinirliğimizi en üst düzeye taşıyıp müşterilerimiz için vazgeçilmez bir firma olmak.

  Rakiplerinden farklı, Türkiye’de lider, global pazarda güvenilir ve aranan marka olmak

   Karlı ve uzun dönemli SÜRDÜRÜLEBİLİR büyümeyi gerçekleştirebilmek için HEDEF PAZAR DÜNYA yaklaşımından hareketle, pazar payını artırmak.

 • Belgelerimiz

  Değişen zaman ve ekonomik şartlardan bağımsız, koşulsuz ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, tüm müşterilerimizi MOPAS ailesinin ferdi olarak görmek ve onların menfaatleri kendi geleceğimizdir düşüncesi ile kaliteli, çağdaş, ekonomik, estetik ve ergonomik çözümler üretmek, sektörümüzde lider olabilmek için kaynaklarımızı sürekli geliştirerek çalışanlarımızın desteği ile kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.